Electric vehicles

Hulajnogi elektryczne marki VSETT

Hulajnogi elektryczne z silnikami zasilanymi prądem, stanowią doskonały sposób na sprawne, szybkie, bezpieczne oraz ekologiczne poruszanie się po mieście.

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, a przede wszystkim coraz większych i bardziej uporczywych korków - korzystanie z elektrycznych hulajnóg już dawno...

Hulajnogi elektryczne marki VSETT

Hulajnogi elektryczne z silnikami zasilanymi prądem, stanowią doskonały sposób na sprawne, szybkie, bezpieczne oraz ekologiczne poruszanie się po mieście.

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, a przede wszystkim coraz większych i bardziej uporczywych korków - korzystanie z elektrycznych hulajnóg już dawno przestało być modą. Obecnie jest to rosnący trend, dzięki któremu codzienne podróżowanie (do pracy, na zakupy, na wycieczkę, na spotkanie itp.) jest nie tylko sprawniejsze i przyjemniejsze. To także znaczący krok w stronę walki o zdrowe środowisko oraz czyste powietrze.

Hulajnogi elektryczne i inne pojazdy VSETT

Mnóstwo dotychczasowych użytkowników naszych hulajnóg oraz innych elektrycznych pojazdów VSETT wskazuje, że ich dojazd “do” i powrót “z” pracy skrócił się średnio o ponad 30 minut. W skali miesiąca daje to zawrotne oszczędności ponad 10 godzin, natomiast w skali roku – ponad 120h oszczędzonego czasu!

Większość osób podkreśla, że użytkowanie elektrycznej hulajnogi znacznie poprawia ich codzienny komfort. Nie muszą bowiem martwić się o ciągły brak miejsc parkingowych, korki na ulicy, czy tłumy w pojazdach komunikacji miejskiej. Podróż e-hulajnogą pozwala im na szybkie przemieszczanie się, a gdy nie jest już potrzeba - wystarczą ją złożyć.

Hulajnoga elektryczna to także skuteczna odpowiedź na rachunki. W przeciwieństwie do drogich samochodów osobowych, czy też rosnących opłat za podróżowanie autobusami czy tramwajami - każdy pokonany za jej pomocą kilometr kosztuje zaledwie kilkanaście groszy!

Hulajnogi elektryczne do kupienia online – w e-sklepie VSETT

W ofercie naszego sklepu internetowego VSETT, czeka na Ciebie wyjątkowo bogaty oraz zróżnicowany asortyment pojazdów na prąd. Znajdziesz tu zarówno szeroki wybór elektrycznych hulajnóg oraz innych pojazdów i urządzeń usprawniających codzienne podróżowanie.

• Hulajnogi elektryczne VSETT - aż kilkanaście modeli oferujących różne funkcjonalności i dostępne w różnych cenach (już od 2799 złotych!). Pośród nich z powodzeniem znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie.
• Elektryczne skutery inwalidzkie VSETT – idealne dla osób, które pomimo pewnych utrudnień, nie chcą się ograniczać. Dodatkowo, istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnego dofinansowania, które obniży cenę skutera nawet o kilkadziesiąt procent!
• Przystawki do wózków inwalidzkich VSETT – czyli tzw. napędy elektryczne, które po podłączeniu do wózka umożliwiają szybsze oraz znacznie wygodniejsze poruszanie się po mieście i nie tylko. Podobnie, jak w przypadku skuterów - istnieje opcja skorzystania z dofinansowania.

Elektryczne hulajnogi VSETT – dlaczego warto?

których warto postawić na hulajnogi marki VSETT. Poza nimi otrzymasz także gwarancję (24 miesięcy na podzespoły i 12 miesięcy na akumulatory), sprawne wsparcie doświadczonych ekspertów oraz ekspresową dostawę, która zadba, aby zakupiona hulajnoga trafiła do Ciebie nawet w 24 godziny. Zapoznaj się całym bogatym asortymentem pojazdów i hulajnóg elektrycznych od VSETT. Sprawdź dostępne modele i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

More
Showing 1 - 8 of 8 items