Hulajnoga elektryczna VSETT MINI - 7,8Ah 36V

1 999,00 zł
Brutto
Dostępne, wysyłka 24h
Kolor :
  • Żółty
  • Zielony
Ilość:
Dostępne, wysyłka 24h
payment

Mała miejska hulajnoga elektryczna VSETT MINI

Firma VSETT znana jest z nowoczesnych rozwiązań. Vsett Mini to przede wszystkim hulajnoga elektryczna miejska dla mniejszych i lżejszych użytkowników. Idealny balans pomiędzy praktycznością i zastosowaniem.

Sprężynowe zawieszenie

Dwie precyzyjnie rozmieszczone sprężyny zarówno z przodu, jak i z tyłu zapewnią Ci komfort podczas jazdy. Tak idealnie dobrane zawieszenie w lekkiej hulajnodze elektryczne VSETT MINI gwarantuję komfortową jazdę nawet podczas większych nierówności na drodze.

Inteligentna ochrona przed przegrzaniem

Nasz poręczny, mały Vsett Mini wyposażony jest również w inteligentny system ochrony przed przegrzaniem sterownika. Jeśli temperatura sterownika przekroczy próg bezpieczeństwa, układ sterowania wchodzi w 20-sekundowy cykl ochronny.

Manetka gazu na kciuk!

Vsett mini to pierwszy model marki, który posiada manetkę gazu na kciuk, a oprócz klasycznych biegów od 1 do 3 można wybrać tryb jazdy: eco, drive i sport

Moc, która potrafi łatwo zaskoczyć

Idealnie dobrany silnik elektryczny o mocy 350W może zaskoczyć każdego użytkownika tak lekkiej hulajnogi elektrycznej. Vsett MINI w trybie sport może osiągnąć prędkość maksymalną 30km/h

Nowy zintegrowany wyświetlacz

Zupełnie nowy wybudowany wyświetlacz na samym środku kierownicy, Wyświetli najważniejsze informacje takie jak: prędkość, z jaką się poruszamy, ODO, tryb jazdy, tempomat oraz poziom naładowania akumulatora.

Dodatkowy akumulator, podwójny zasięg!

Wbudowany akumulator w Vsett Mini 7,8Ah zapewnia użytkownikowi zasięg na poziomie 25km, lecz to nie problem! Dokupując dodatkowy akumulator, który możesz podłączyć do ramy zwiększysz zasięg dwukrotnie.

5904610786574

Specyficzne kody

On Top
Cart
Close
Back
Moje konto
Close