Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Hulajnogi elektryczne – serwis i gwarancja VSETT

Prawdopodobnie najlepszy serwis hulajnóg elektrycznych w Europie

Urządzenia VSETT objęte są aż 24-miesięczną gwarancją na wszystkie podzespoły oraz 12-miesięczną gwarancją na akumulatory. Ich wymiana lub naprawa odbywa się ekspresowo – w systemie door-to-door.Chcesz skorzystać ze swojej gwarancji?

Użyj wygodnego systemu, dzięki któremu rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak tylko się da.
Zgłoś reklamację

Chcesz sprawdzić jej status?

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się, na jakim etapie obecnie znajduje się Twoja reklamacja.
Sprawdź


Autoryzowany serwis VSETT

Grupa GP jest certyfikowanym dystrybutorem i serwisem pojazdów marki VSETT w Polsce.

Dokładamy wszelki starań, aby proces reklamacji, wymiany lub zwrotu towaru był jak najwygodniejszy i jak najszybszy dla naszych klientów.

Na wszystkie nasze urządzenia udzielana jest 24-miesięczna gwarancja oraz na baterie - 12-miesięczna gwarancja realizowana w systemie door to door.

Pojazdy VSETT nie wymagają wymiany oleju, dokonywania regularnych przeglądów oraz wypełniania karty gwarancyjnej.

Do obowiązków użytkownika należy wyłącznie systematyczne ładowanie akumulatora, kontrolowanie ciśnienia w oponach oraz użytkowanie tylko w odpowiednich warunkach atmosferycznych.
Serwis grawancja techlife
Serwis grawancja techlife

Dostęp do części zamiennych

Dysponujemy szerokim asortymentem podzespołów na miejscu, gwarantując wszystkim naszym klientom bardzo szybką naprawę pojazdu bez długiego czasu oczekiwania jak u konkurencji.

Części do hulajnóg elektrycznych stanowią niezbędnik każdego fana przemieszczającego się właśnie tym środkiem transportu. Musimy zdawać sobie bowiem sprawę, że nawet najsolidniejsza, najtrwalsza i najbardziej dopracowana hulajnoga z czasem po prostu się zużywa.

Kolejne pokonywane kilometry czy jazda po wymagającym terenie. To wszystko wpływa na żywotność poszczególnych części do hulajnogi elektrycznej i powoduje, że co pewien czas należy pomyśleć o ich wymianie.Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania serwisowe

Nie stronimy od pomocy, odpowiadamy na pytania, doradzamy i staramy się rozwiązywać problemy szybko, konkretnie oraz profesjonalnie.

Najlepsi specjaliści w Polsce z pasją do swojej pracy

Nasza firma zrzesza ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Każdy serwisant w wolnym czasie również zajmuje się elektroniką, mechaniką, buduje swoje e-pojazdy oraz majsterkuje.

Dzięki takiemu podejściu do pracy, każdy elektryczny pojazd opuszczający nasz serwis traktowany jest z należytą dokładnością i starannością.

Wideo poradniki

Zastanawiasz się jak zmienić ustawienia komputera pokładowego od hulajnogi eletkrycznej? Prezentujemy nasze krótkie wideo poradniki: